Banner

Dokter in zaken helpt huisarts bij praktijkvoering

dokter-in-zaken

Het nieuwe bedrijf Dokter in Zaken, dat individuele huisartsen ondersteunt in de praktijkvoering, is van start gegaan. Huisartsen kunnen voor 70 procent aandeelhouder worden van de onderneming.


Het bedrijf wil individuele huisartsen ondersteunen in in de praktijkvoering en bij de vergroting van de cliëntvriendelijkheid van de praktijk. Zo kan er voor de deelnemende huisartsen nieuw zorgaanbod, zoals een ouderenspreekuur of overgewichtspreekuur worden georganiseerd, maar kan er ook invalpersooneel worden geregeld. Daarnaast zijn er mogelijkheden in gezamenlijke inkoop, het organiseren van wetenschappelijk onderzoek en levering van geneesmiddelen.

Huisartsen kunnen in de onderneming participeren door voor 350 euro een aandeel te kopen. Daarna is er een jaarlijks abonnementsgeld van 50 euro. Als er minimaal 750 en maximaal 1500 deelnemers zijn, gaat Dokter in Zaken daadwerkelijk van start. De streefdatum is 20 maart.

Volgens Rob Neeter, arts np en initiatiefnemer, is zijn onderneming vooral gericht op de individuele huisarts. "Er zijn natuurlijk wel belangengroepen zoals de LHV, maar die komen vooral op voor het collectief. Wij bekijken vooral wat we op individuele basis voor de huisarts kunnen doen. Als veel individuele  huisartsen hetzelfde willen, kunnen wij dat regelen. Op bijvoorbeeld het gebied van gezamenlijke inkoop kan dit ook financiële voordelen hebben."

 


Lees het volledige artikel op: www.mednet.nl


Vond u dit ook een interessant artikel?
Volg  anderen en ontvang gratis email updates!



Commentaar (0)Add Comment
Schrijf commentaar
 
  kleiner | groter
 

busy
 


Lees ook: