Heeft u zich al aangemeld voor de Dag van de Praktijkhouder?
Vrijdag 20 april 2012 - Thema: Zorg en Onderneming 2012[ACTIEPRIJS TOT 20 februari 2012 !]
Klik hier voor meer informatie over de Dag van de Praktijkhouder (+ aanmelden!) <<

| Afdrukken |

Zorgen over huisartsenpraktijk Zwaag

DuiventilPatiënten van huisartsenpraktijk Bangaerde maken zich zorgen over de praktijk. Ze typeren Bangaerde als duiventil, waar sinds het vertrek van de vorige praktijkhouder Jack van Duijvenvoorde verschillende huisartsen in rap tempo de praktijk hebben verlaten.

 

De patiënten, die niet met hun naam in de krant willen staan, melden dat ze vooral de vertrouwensband missen met een vaste huisarts.

De praktijk is vorig jaar overgenomen door de stichting Facilitering Eerstelijns Zorg (FEZ), een stichting die is opgericht door verzekeraar Univé. In plaats van dat de artsen zelf praktijkhouder zijn, werken ze in loondienst. Zo hoeven ze zich niet bezig te houden met personeelszaken en administratie. Sinds de overname hebben huisartsen Serge de Boer, Adinda Scheer en waarnemend artsen Pascale Haertlein en Roelke Nieweg afscheid genomen.

Bron: Dagblad voor West-Friesland


Vond u dit ook een interessant artikel?
Volg  anderen en ontvang gratis email updates!



Commentaar (0)Add Comment
Schrijf commentaar
 
  kleiner | groter
 

busy
 


Lees ook: