Banner
| Afdrukken |

'Medisch specialisten massaal op typecursus'

'Medisch specialisten massaal op typecursus'Met de komst van het Elektronisch Patiënten Dossier (EPD) is er een ware run ontstaan van medisch specialisten en verpleegkundigen die blind willen leren typen.

Dat stelt Paul van der Velde, directeur van Global Edutainment dat de cursus SmartTyping heeft ontwikkeld en aanbiedt. Patiënttevredenheid Enerzijds willen specialisten met blind typen efficiënt gebruik maken van het EPD. Anderzijds draagt deze vaardigheid bij aan de patiënttevredenheid.

 


Lees het volledige artikel op: www.skipr.nl


Vond u dit ook een interessant artikel?
Volg  anderen en ontvang gratis email updates!



Commentaar (2)Add Comment
0
H
maart 24, 2011
85.158.139.100
...

EPD:zijn er nog artsen die naar de patient kunnen luisteren,vragen stellen geruststellen lichamelijk onderzoek doen ? of is het huidige werk :zorgen dat alle vakjes ingevuld zijn van het EPD ?
Zorgen voor de patient is op het tweede plan gekomen.....
ik doe spreekuur zonder computer en besteed alle tijd aan bovenstaande activiteiten !!!

0
MBeijer
maart 24, 2011
83.87.215.0
...

Enige nuance is wel op haar plaats. In 4 uren leer je natuurlijk niet blind typen tegen een prijs van EUR 425,00. Na de basis geleerd te hebben in 4 uren, zijn er nog vele uren nodig om de bewegingsbanen te automatiseren.

Een goede typecursus is de online typecursus TICKEN.NL , die interactief is. Het heeft een unieke aanpak, waardoor je echt leert blind typen. De prijs is ook interessant: 69,95 euro voor consumenten en € 53,00 exclusief 19% BTW inclusief examen voor bedrijven en instellingen.

Er zijn gratis proeflessen ter beoordeling.

Schrijf commentaar
 
  kleiner | groter
 

busy
 


Lees ook: