Banner

Tandarts vreest concurrentie kaakpoli

Tandarts vreest concurrentie kaakpoli

Tandarts Rob Tilon uit Grou vreest concurrentie van een nog op te starten poli kaakchirurgie op nog geen 100 meter afstand van zijn praktijk. De gemeente Boarnsterhim heeft toestemming verleend aan de kaakchirurgen Kees Heijdenrijk en Hans Seydell uit het MCL en het Sint Antoniusziekenhuis om in het voormalige pand van Heineken aan de slag te gaan.


De tandartspraktijk is er allerminst gerust op dat het bij een poli kaakchirurgie blijft. Dit omdat herhaaldelijk gesproken wordt van 'verwante of versterkende activiteiten'. Namens de kaakchirurgen zegt raadsvrouw Aukje Kroondijk dat bij Tilon sprake is van 'koudwatervrees'. Zij bevestigt nogmaals dat de poli zich alleen richt op kaakchirurgie.

Bron: Leeuwarder Courant

 


Vond u dit ook een interessant artikel?
Volg  anderen en ontvang gratis email updates!



Commentaar (2)Add Comment
0
Kees
september 10, 2009
86.92.197.239
...

Corruptie is overal!
Zeer veel Orthocenter vestigingen hebben inofficiële afspraken met de jeugdtandzorg over verwijzingen gemaakt. Omdat hier de zelfde klantengroep zit kampen veel orthodontisten hiermee .

0
F.Dijkstra
september 10, 2009
82.73.177.150
...

If you can't beat them, join them!

Schrijf commentaar
 
  kleiner | groter
 

busy
 


Lees ook: