|
||
RUG wil oplossing voor kaakchirurgen |
|
Zwarts reageert hiermee op de de zaak rond Martine Luxwolde, die 32.000 euro collegegeld moet betalen voor haar studie tandheelkunde. Luxwolde studeerde eerder geneeskunde in Utrecht. De RUG rekent voor Groningse artsen die hier tandheelkunde studeren het lage collegegeld. Ze wil voor gevallen als dat van Luxwolde geen uitzondering maken. Bron: Omroep Groningen
Commentaar (2)
![]()
...
Waarom wel een TOVA opleiding op de Radboud Universiteit voor slechts 10 artsen en bij academische ziekenhuizen zoals de VU in samenwerking met bijv. ACTA niet ?
...
Sinds 2003 biedt de Radboud Universiteit reeds afgestudeerde artsen, die in opleiding gaan voor MKA-chirurgie in Nederland, een geconcentreerde studie tandheelkunde aan. Deze Tandarts Opleiding Voor Artsen (TOVA) duurt ca. 2,5 jaar. Komend september start wederom een groep van 10 studenten (reeds volgeboekt). Geïnteresseerden kunnen met een opleider MKA-chirurgie kontakt opnemen. |


De RUG wil een oplossing vinden voor het hoge collegegeld dat kaakchirurgen betalen voor hun verplichte tweede studie. Dat zegt rector magnificus Frans Zwarts.
Heeft u de tarieven bijna klaar? Of nog niet gepubliceerd? Kijk dan eerst in het ‘Onderzoek tarieven Mondzorg 2012’








