Banner
| Afdrukken |

Tandarts vrijgesproken van ontuchtig betasten patiënte

Tandarts vrijgesproken van ontuchtig betasten patiënteDe rechtbank heeft een 60-jarige tandarts uit Nijmegen vrijgesproken van het ontuchtig betasten van een van zijn patiënten. Dit heeft de rechtbank dinsdag bekendgemaakt.

 

Lees ook: Tandarts 'duwde borst opzij'

De tandarts was gespecialiseerd in een aantal aanvullende behandelingen. Daarbij heeft hij de borst van één van zijn patiënten aangeraakt. De rechtbank is van oordeel dat er daarbij geen sprake was van een seksuele bedoeling.

Bron: Blik op nieuws


Vond u dit ook een interessant artikel?
Volg  anderen en ontvang gratis email updates!



Commentaar (2)Add Comment
0
agien van 't Hoog
januari 08, 2011
145.99.201.98
...

Je kunt je natuurlijk afvragen waarom justitie dit soort zaken (vaak) zo serieus oppakt.Wellicht speelt hier de feminisering van het OM een rol maar ook de neiging om alles voor te willen leggen aan een rechter die het dan maar moet uitmaken zodat dat een officier van justitie verantwoordelijkheid om een standpunt in te nemen kennelijk ten koste van alles kan ontwijken.Dit speelt ook bij semi overheid die door middel van het aantrekken van advies zijn eigen bordje kan schoonhouden.Immers het adviesbureau maakte de fout. Niet ik.
Labbekakkerigheid in mijn ogen maar ja wie ben ik?

0
ruud knegjens
januari 06, 2011
80.126.122.126
...

het gezonde verstand heeft dus toch nog gezegevierd

Schrijf commentaar
 
  kleiner | groter
 

busy
 


Lees ook: