MedischOndernemen LIVE geeft impuls aan samenwerking binnen de zorg

dinsdag 10 oktober 2017
timer 3 min
Tijdens twee dagen MedischOndernemen LIVE zijn het belang en de kansen van samenwerken in de eerstelijnszorg nadrukkelijk op de agenda van honderden praktijkhouders en -managers gezet.

Op vrijdag 6 en zaterdag 7 oktober kwamen honderden praktijkhouders en praktijkmanagers van eerstelijnspraktijken naar Nieuwegein voor de eerste editie van MedischOndernemen LIVE.  Het event bood een stevig inhoudelijk programma over samenwerken, ondernemen en innovatie en een beursvloer vol relevante exposanten. De deelnemers luisterden geboeid naar inspirerende plenaire sprekers als Marc Bruijnzeels en Annemarie van Gaal, leerden van de ervaringen van anderen tijdens de praktijkcases en kregen praktische ondernemerstips tijdens de talks.

 

Samenwerken en ondernemerschap

Maaike Heijltjes is hoofdredacteur van MedischOndernemen en verantwoordelijk voor het programma van MedischOndernemen LIVE. Ze heeft een duidelijke visie op de sector en de rol die MedischOndernemen daarin speelt met dit event. “We bieden een podium voor ontmoetingen, kennisuitwisseling en debat rondom samenwerken en ondernemen in de eerste lijn. Dat doen we het hele jaar door, met als hoogtepunt dit event.”

 

Een beweging in gang gezet

Desiree Verdijk, uitgever MedischOndernemen: “Samenwerken is geen doel op zich maar een middel om vooral de patiënt beter te kunnen helpen. We weten dat het niet altijd makkelijk is maar we laten zien dat het niet alleen energie kost, maar dat je er ook energie van krijgt. In de zorg moet er steeds meer worden samengewerkt, die ontwikkeling is onvermijdelijk, het is waar de patiënt om vraagt en wat nodig is om goede en toch betaalbare zorg te leveren. We willen mensen in beweging brengen en een impuls geven aan deze ontwikkeling.

 

"We bieden met ons programma een mix van inspirerende praktijkvoorbeelden, samenwerkingsvormen die wel of juist niet succesvol waren en concrete adviezen voor ondernemersvragen. De inbreng van alle partijen is daarin een voorwaarde voor succes. Daarom ben ik zo blij met de deskundige sprekers, de komst van honderden praktijkhouders en -managers en de actieve bijdrage van de beroepsverenigingen en founding partners ABN-AMRO, Infomedics en VvAA”

 

 “Ik ben blij met een initiatief als MedischOndernemen LIVE, waarin de nadruk ligt op samenwerken in de zorg.” - Carina Hilders, hoogleraar Medisch Leiderschap.

 

Sluit u aan bij het platform MedischOndernemen!

Ook na MedischOndernemen LIVE bouwen we verder aan een netwerk van ondernemers en managers in de eerstelijnszorg die, vanuit het perspectief van de patiënt, stappen willen zetten met hun praktijk(en) in samenwerking met vakgenoten in de regio.

 

Met ons platform faciliteren we kennisuitwisseling en agenderen we vraagstukken die van belang zijn om structureel samenwerken een plek te geven in de dagelijkse praktijk. Sluit je aan bij het platform, ontvang 6 keer per jaar het magazine, lees de wekelijkse nieuwsbrief en ontmoet uw collega’s en ons  op onze evenementen!

 

Tot volgend jaar op 5 en 6 oktober tijdens MedischOndernemen LIVE 2018!

Team MedischOndernemen

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
MedischOndernemen LIVE geeft impuls aan samenwerking binnen de zorg

MedischOndernemen LIVE biedt een podium voor samenwerken en ondernemen in de eerste lijn

Meer artikelen met dit thema

all_inclusiveAchtergrondartikel

Laura Bas over vier generaties op de werkvloer: ‘Zoek de verbinding in plaats van de verschillen’

23 jun om 09:00 uurtimer4 min

Generatie Z-expert Laura Bas gaf tijdens de Dag van de Praktijkmanager op 12 juni een inspirerende keynote over…

Lees verder »
Nora Ennahachi - Foto: eigen foto
all_inclusiveAchtergrondartikel

Nora Ennahachi bij de PM Dag: ‘Begin bij authentiek leiderschap, ontwikkel je en maak je onmisbaar’

17 jun om 16:00 uurtimer5 min

Tijdens een boeiende masterclass deelde Nora Ennahachi, operationeel directeur van MyDent en oprichter van Dent…

Lees verder »
Erik van Dam: VvAA
mic_external_onInterview

Erik van Dam (VvAA) over nieuwe zzp-wetten: ‘De wetsvoorstellen gaan alweer op de lange baan’

16 jun om 16:30 uurtimer5 min

De val van het kabinet-Schoof begin juni maakt de inwerkingtreding van nieuwe zzp-wetgeving…

Lees verder »
Foto: Jitske Seckel
flash_onNieuws

Eerste impressie van de Dag van de Praktijkmanager (2025): ‘Zorg dat je impact als leider duurzaam is’

13 jun om 11:30 uurtimer6 min

De Dag van de Praktijkmanager heeft dit jaar als thema ‘het leukste vak ter wereld’. Dagvoorzitter Charlotte…

Lees verder »
Michel Fortman VvAA
mic_external_onInterview

Michel Fortman (VvAA) tijdens de PM Dag: ‘Ziekteverzuim neemt toe, vooral door mentale druk’

6 jun om 14:30 uurtimer5 min

Michel Fortman, senior verzuimadviseur bij VvAA, ziet het ziekteverzuim in de eerstelijnszorg…

Lees verder »

Pieter Schram (Edin Dental Academy): ‘Investeer in je medewerkers, dan groeit je praktijk mee’

20 mei om 09:00 uurtimer5 min

In een tijd waarin goed personeel schaars is en patiënten mondiger worden, is één boodschap bij uitstek urgent…

Lees verder »
Victor Mion: ‘Je managementstijl leer je door te experimenteren, fouten te maken, jezelf en de ander te observeren.’ (Foto: Victor Mion)
mic_external_onInterview

Victor Mion, keynote bij de PM Dag: ‘Iedereen kan leren coachen’

14 mei om 10:00 uurtimer5 min

De moderne praktijkmanager loopt het risico zichzelf in de weg te zitten, stelt Victor Mion.…

Lees verder »
all_inclusiveAchtergrondartikel

Actueel-lunchwebinar met Hanin Saad en Eva Izeboud: ‘Van werkdruk naar werkgeluk’

12 mei om 14:00 uurtimer5 min

Hoe houd je je team gemotiveerd, voorkom je uitval en zorg je voor rust en structuur in de hectiek van alledag…

Lees verder »