Rotterdamse eerstelijnsorganisaties fuseren
Negen gezondheidscentra, vier apotheken, vier fysiotherapiepraktijken, een logopediepraktijk, een facilitair en een ICT-bedrijf doen mee in de nieuwe fusieorganisatie in de Rotterdamse regio. Ruim 65 duizend patiënten maken gebruik van het zorgaanbod van Zonboog.
Door de bundeling van kennis en kunde verwachten de gezondheidscentra stappen te kunnen zetten in de ontwikkeling en verbetering van persoonsgerichte zorg. Ook vergroot de fusie de ruimte om initiatieven te ontwikkelen, aldus Zonboog. De organisatie zet onder meer in op het verbinden van eerste lijn, tweede lijn en sociaal domein, zowel in de wijk en als in de regio. Een ander belangrijk thema voor 2018 is het versterken van de zorg voor kwetsbare ouderen.
Bij het thema van dit artikel betrokken organisaties
Meer artikelen met dit thema
3 november 'beslissend moment' in cao-onderhandelingen fysiotherapie eerstelijn
4 minOnderhandelaars over een nieuwe Cao Eerstelijn Fysiotherapie hebben op 13 oktober 2026 'belangrijke stappen'…
KNMT organiseert avond over oprichting werkgeversvereniging
3 minMondzorgpraktijken kunnen hun arbeidsvoorwaarden voortaan langs drie routes regelen. Het bestuur van de KNMT…
Belastingdienst bezoekt mondzorgpraktijken die met zzp-tandartsen werken
4 minTandartspraktijken die met zzp-tandartsen werken, kunnen een bedrijfsbezoek van de Belastingdienst verwachten.…
Kinderfysio Sandra Ubink wordt zelf praktijkhouder: 'Ik kan nu veel meer mijn creativiteit kwijt'
5 minJuist als ondernemer wil kinderfysiotherapeut Sandra Ubink laten zien wat haar vak te bieden heeft. Terwijl…
KNMT kritisch over nieuwe Zelfstandigenwet: 'Duidelijker, maar niet eenvoudiger'
4 minMinister Thierry Aartsen presenteerde 1 oktober het concept van de Zelfstandigenwet, waarmee hij een einde wil…
Eigenaarschap in de praktijk: Wie zet het vuilnis buiten als Marie met vakantie is?
4 minHoe zorg je dat iedereen zich mede-eigenaar voelt van de praktijk en dat ieder teamlid uit…
Edin Dental Academy biedt assistenten én praktijken perspectief: 'Je laat zien: als je bij ons komt werken, is dit je groeipad'
5 minEen van de grote uitdagingen in de huidige mondzorg is het boeien en binden van personeel. Edin Dental Academy…
Nieuwe LHV-tool vergelijkt waarnemen en loondienst
3 minDe LHV heeft de nieuwe LHV Inkomstentool-huisarts gelanceerd, waarmee huisartsen het financiële verschil tussen…

Reactie toevoegen