Ons team

MedischOndernemen wordt met veel plezier voor u verzorgd door de volgende collega’s.

Directie

Geert Dijkstra
geert@medischondernemen.nl
T 06 55704920

Redactie

Martin Zuithof - hoofdredacteur
martin@medischondernemen.n
T 0617007398

Corina de Feijter – redacteur
corina@medischondernemen.nl
T 0622242687

Media-advies

Esmeralda van Milgen
esmeralda@medischondernemen.nl
T 038 4606384
T 06 33203089

Lian

Lian Keijzer
lian@medischondernemen.nl
T 038 4606384
 

Marketing

Mirjam van der Gaag
mirjam@medischondernemen.nl
T 038 4606384

Klantenservice

Ingrid Spaltman
klantenservice@medischondernemen.nl
T 038 4608954
 

Schrevenweg 3.16
8024 HB Zwolle

Bezoek onze evenementen

Doe nieuwe kennis op, breid uw netwerk uit, stel u vragen aan experts en laat u inspireren.

Bekijk hier de agenda van MedischOndernemen

Advertentiemogelijkheden

Ontdek onze advertentiemogelijkheden