Moeite met personeel vinden? Steun een goed doel
Dit blijkt uit recent uitgevoerde studie van Regus, aanbieder van flexibele werkplekoplossingen. A an het onderzoek namen bijna 40.000 mensen deel.
43% van de professionals geeft aan dat als ze de keuze zouden hebben tussen twee vergelijkbare banen, zij eerder kiezen voor een bedrijf dat kan aantonen een positieve bijdrage te leveren aan de maatschappij. Bijna de helft (47%) van hen geeft aan het belangrijk te vinden dat een werkgever zich bezighoudt met goede doelen.
De belangrijkste bevindingen van het onderzoek op een rij:
- een derde van de respondenten geeft aan zich zelf te willen inzetten voor de goede doelen waaraan het bedrijf een bijdrage levert;
- 41 procent waardeert initiatieven op het gebied van maatschappelijk verantwoord ondernemen, maar 29 procent geeft aan dat ze vinden dat hier onvoldoende informatie over wordt gegeven;
- een kwart zou graag meer informatie willen over goede doelen- en mvo-initiatieven van andere teams binnen het bedrijf;
- een groot deel van de respondenten vindt dat bedrijven in hun sector zich meer zouden moeten bezighouden met mvo (40%) en donaties (37%).
Werven en introduceren van medewerkers
Op 27 september 2016 geeft Roberto Lamsberg de training Werven en introduceren van medewerkers waarin hij praktische tips geeft om het juiste personeel aan uw praktijk te verbinden. Klik hier voor meer informatie.

Bij het thema van dit artikel betrokken organisaties
Meer artikelen met dit thema
KennisConnect coacht teams en leiders in de zorg: ‘Alles draait bij ons om werkgeluk’
17 dec 2025 5 minWebinar ‘HR-actualiteiten’: Overzicht, grip en praktische handvatten voor praktijkmanagers
1 dec 2025 5 minAdem in, adem uit: zo geef je stress minder grip op je werkdag
27 nov 2025 4 minEen werkdag kan soms voelen als een sprint die onverwacht verandert in een marathon. Je start fris, maar…
Erik van Dam (VvAA): ‘Zzp-wet opnieuw op de lange baan, maar fiscus handhaaft wel’
17 nov 2025 4 minDe ontwikkeling van de nieuwe zzp-wet lijkt opnieuw te stagneren. Het demissionaire kabinet…
‘Beeld dat vrouwen alleen in deeltijd willen werken is achterhaald’
11 nov 2025 3 minHet aantal Nederlanders met een voltijdbaan is in tien jaar met bijna vijftien procent…
Belastingdienst toetst op schijnzelfstandigheid: details vaak doorslaggevend
5 nov 2025 4 minOm meer duidelijkheid over de inzet van zzp’ers in de zorg te krijgen, legde de KNMT, samen…
Praten over vermoeidheid is 'taboe in de mondzorg'
22 sep 2025 3 minVeel mondzorgprofessionals ervaren dagelijks de keerzijde van hun vak: vermoeidheid,…
Bob van Ravensberg (Fysiovakbond FDV): ‘Elke dag stoppen tien fysiotherapeuten, maar de politiek grijpt niet in’
3 jul 2025 6 minFysiotherapeuten verlaten in groten getale het vak vanwege lage tarieven en een te hoge…

Reactie toevoegen