Medisch boekingsplatform solvo neemt eHealth88 over

vrijdag 16 november 2018
timer 3 min
Solvo heeft zorg-communicatiebureau eHealth88 overgenomen. Marijn Pijnenborg, de serie ondernemer achter onder andere Funda, Auto.nl en de solvo Groep, ziet met de overname van eHealth88 dat het bedrijf dichterbij de zorgverlener komt te staan.

De CEO van eHealth88, Martine Rooth is na de overname de nieuwe CEO van de solvo Groep geworden. “We kunnen de zorgorganisaties en zorgprofessionals naast sterke eigen communicatiemiddelen nu ook het grootste medisch boekingsplatform en toegang tot 6 miljoen consumenten per maand bieden (met websites als Dokterdokter.nl, Gezondheidsplein.nl en Ziekenhuis.nl)”, aldus Rooth. 


Overname met sterke synergie 

Martine Rooth: “De bundeling van onze krachten en talenten is een logische stap richting toekomstbestendige zorg. Door het samenbrengen van het boekingsplatform, de populaire websites voor online gezondheidsinformatie en het snelstgroeiende communicatiebureau voor patiëntgerichte zorg, hebben we meer slagkracht in bereik, expertise en middelen. Daarmee kunnen we een completere invulling geven aan de wensen van onze klanten. Inmiddels werken de teams al samen aan mooie zorgprojecten vanuit onze locaties in Amsterdam en Utrecht.”

 

Over eHealth88

eHealth88 is in 2014 opgericht door Rooth en richt zich specifiek op online professionalisering van zorgorganisaties en praktijkhouders. eHealth88 is het snelstgroeiende allround communicatiebureau voor patiëntgerichte zorg en werkt inmiddels voor innovatieve zorgorganisaties zoals het Erasmus Medisch Centrum, het Koninklijk Nederlands Genootschap voor Fysiotherapie (KNGF), landelijke stichtingen, regionale zorggroepen en ruim 200 eerstelijns praktijken. Martine Rooth (30) is een gedreven eHealth ondernemer. Opgeleid als fysiotherapeute startte zij een jaar na haar opleiding een online fysiotherapieplatform en kort daarna richtte zij eHealth88 op. Ook was zij betrokken bij de start en ontwikkeling van het internationale Physitrack, een platform voor fysiotherapeuten om patiënten digitaal van huiswerkoefeningen te voorzien en te monitoren. De dienstverlening van het snelgroeiende eHealth88 bestaat uit het ontwikkelen van websites en apps, het ontwerpen van huisstijlen en prototypes, het adviseren over en toepassen van bestaande eHealth oplossingen en ondersteuning op het gebied van communicatiemanagement. 

 

Meer informatie over eHealth88.

 

Over het solvo platform

Voor zorgverleners is solvo het platform om online beter te worden gevonden en in contact te komen met patiënten. Door de informatie op het solvo platform kunnen patiënten de beste keuze maken voor een zorgspecialist of praktijk. Solvo is onderdeel van het solvo-netwerk dat bestaat uit verschillende websites waaronder solvo.nlgezondheidsplein.nldokterdokter.nlen ziekenhuis.nl. Met meer dan 6 miljoen bezoekers per maand is het solvo-netwerk het grootste platform voor online gezondheidsinformatie in Nederland.

 

Meer informatie over solvo.

 

 

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Medisch boekingsplatform solvo neemt eHealth88 over

Meer artikelen met dit thema

De Belastingdienst (Shutterstock)
flash_onNieuws

Erik van Dam (vvAA): ‘Zzp-wet opnieuw op de lange baan, maar fiscus handhaaft wel’

17 nov om 14:15 uurtimer4 min

De ontwikkeling van de nieuwe zzp-wet lijkt opnieuw te stagneren. Het demissionaire kabinet…

Lees verder »
79% van mensen met een chronische aandoening en 81% van de ‘algemene bevolking’ zijn bereid de huisartsenzorg volledig of gedeeltelijk digitaal te ontvangen
flash_onNieuws

Nivel: ‘Zorggebruikers staan open voor veel meer digitale huisartsenzorg’

13 nov om 15:45 uurtimer4 min

Veel Nederlanders willen een groter deel van hun huisartsenzorg digitaal ontvangen. Dat…

Lees verder »
Aantal vrouwen met voltijdbaan groeit spectaculair: stijging van 33 procent in tien jaar. (Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

‘Beeld dat vrouwen alleen in deeltijd willen werken is achterhaald’

11 nov om 17:00 uurtimer3 min

Het aantal Nederlanders met een voltijdbaan is in tien jaar met bijna vijftien procent…

Lees verder »
Foto: Shutterstock
all_inclusiveAchtergrondartikel

Belastingdienst toetst op schijnzelfstandigheid: details vaak doorslaggevend

5 nov om 15:30 uurtimer4 min

Om meer duidelijkheid over de inzet van zzp’ers in de zorg te krijgen, legde de KNMT, samen…

Lees verder »
Foto: Shutterstock
flash_onNieuws

Nivel: ‘Inzet AI onder huisartsenpraktijken nog beperkt’

21 okt om 09:45 uurtimer4 min

Een meerderheid van de huisartsenpraktijken in Nederland heeft behoefte aan ondersteuning…

Lees verder »

Praten over vermoeidheid is 'taboe in de mondzorg'

22 sep om 09:30 uurtimer3 min

Veel mondzorgprofessionals ervaren dagelijks de keerzijde van hun vak: vermoeidheid,…

Lees verder »
Foto: Valerie Kuypers/Rijksoverheid
flash_onNieuws

IZA-monitor over eerste lijn: groei capaciteit én wachttijden

11 sep om 16:15 uurtimer4 min
Twee jaar na de start van het Integraal Zorgakkoord (IZA) zijn de effecten in de praktijk nog niet echt zichtbaar…
Lees verder »

DentalRules Gebruikerscongres 2025: Een dag vol inspiratie in het Olympisch Stadion

4 sep om 15:15 uurtimer3 min

Heeft u zin in een dag vol inspiratie, praktische inzichten en waardevolle ontmoetingen?…

Lees verder »