Tv-debuut huisarts Hanje: 'Wat ik verdien? 120.000 euro'

timer 2 min
Huisarts Jouke Hanje uit Montfoort gaf tijdens het nieuwe NPO programma 'Wat verdien je?' zijn salaris prijs. Hij kon rekenen op veel positieve reacties.

Moeite had huisarts Jouke Hanje er niet mee om zijn inkomen tijdens het NPO programma 'Wat verdien je?' te delen. ,,Ik doe daar niet geheimzinnig over. Ik denk dat het redelijk bekend is wat een huisarts verdient. " Hanje kijkt dan ook tevreden terug op zijn tv-debuut. De huisarts was een van de drie deelnemers, van wie een panel van BN’ers moest raden hoeveel zij verdienen. Hanje is huisarts in Monfoort en werkt 60 uur in de week, vertelde hij in de uitzending. Zijn salaris? 120.000 euro bruto.


Te weinig

"Sommige mensen vinden dat ik te weing verdien. Dat het salaris, afgezet tegen het aantal uren dat ik maak, niet erg hoog is."De Montfoorter kreeg voor, tijdens en na de uitzending maandagavond veel reacties. Via Facebook, WhatsApp en e-mail. "Dat waren alleen maar positieve. Een hoop mensen hebben me gezien. Ik heb ook reacties gehad van mensen uit mijn jeugd, die mij herkenden." Na de uitzending bleef zijn telefoon maar trillen, vertelt hij.

 

Promotie voor het beroep

De Montfoortse huisarts is via een vriend die bij de televisie werkt voor het programma benaderd. Hij zag het als een goede promotie voor zijn beroep en vond het daarnaast interessant om eens een keer een televisieprogramma van dichtbij mee te maken. Wat Hanje betreft, is zijn gezicht op televisie eenmalig geweest. "Er komt geen vervolg op."

Bron: AD.nl

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Tv-debuut huisarts Hanje: 'Wat ik verdien? 120.000 euro'

Huisarts Jouke Hanje

Meer artikelen met dit thema

Foto Shutterstock
flash_onNieuws

Nieuwe Zelfstandigenwet biedt een ‘veilige haven’ onder zeven voorwaarden

timer3 min

Zzp’ers en hun opdrachtgevers krijgen een ‘veilige haven’ van zeven voorwaarden die vooraf…

Lees verder »
Foto Shutterstock
flash_onNieuws

3 november 'beslissend moment' in cao-onderhandelingen fysiotherapie eerstelijn

timer4 min

Onderhandelaars over een nieuwe Cao Eerstelijn Fysiotherapie hebben op 13 oktober 2026 'belangrijke stappen'…

Lees verder »
KNMT: 'We weten uit de ervaringen van leden ook dat casussen van geval tot geval verschillen, en de feedback van de inspecteurs ook.' (Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

Belastingdienst bezoekt mondzorgpraktijken die met zzp-tandartsen werken

timer4 min

Tandartspraktijken die met zzp-tandartsen werken, kunnen een bedrijfsbezoek van de Belastingdienst verwachten.…

Lees verder »

Hoe financieel gezond is jouw praktijk?

timer4 min

Je praktijk draait misschien goed, maar weet je ook hoe jouw onderneming er financieel voor staat? Juist dat…

Lees verder »
Palliatieve zorg thuis draait grotendeels op de huisarts en de wijkverpleging, maar het overleg en de coördinatie eromheen worden nu niet overal betaald. (Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

LHV pleit in de Tweede Kamer voor vaste financiering voor palliatieve zorg thuis

timer3 min

De huisarts kan alleen de spil in de palliatieve zorg thuis blijven als de financiering en het netwerk eromheen…

Lees verder »
Het kabinet wil dat er scherpe keuzes gemaakt worden over wat passende zorg is. Minister Hermans: 'Omdat we nu al zien dat het tekort aan mensen groot is en de kosten blijven oplopen, moeten we ook keuzes maken.’ (Foto: Martijn Beekman/Rijksoverheid)
flash_onNieuws

VWS-begroting 2027 verheft ‘passende zorg’ tot norm

timer4 min

De totale zorguitgaven lopen in 2027 op tot 118 miljard euro, drie procent meer dan dit jaar. Het kabinet-…

Lees verder »
 (Foto Eelco Heinen: Martijn Beekman/Ministerie van Financiën)
flash_onNieuws

LHV en InEen: 'Overheid moet niet op stoel zorgverlener gaan zitten'

timer4 min

Beroepsorganisaties LHV en InEen zien weinig nieuws in de begroting van het ministerie van VWS die…

Lees verder »

Wet Loontransparantie: zo bereid je jouw organisatie voor op 2027

timer3 min

Gelijke beloning voor gelijkwaardig werk is al jarenlang een wettelijk uitgangspunt. Toch bestaat er nog steeds…

Lees verder »