Bespaartip voor afvalverwijdering tijdens coronacrisis
Voorpraktijken heeft 35 aandachtsgebieden, wij zullen u de komende tijd informeren over alle andere zaken waarmee wij u mogelijk kunnen helpen uw kosten te verlagen, om voor zichzelf sprekende redenen.
Tip voor afvalverwijdering
U kunt uw leverancier voor afvalverwijdering vragen om uw contract “op afroep” te zetten. Op deze manier worden er geen ledigingen in rekening gebracht zolang u alleen voor spoedgevallen beschikbaar bent en veel minder afval produceert. U kunt dan, zo lang u geen reguliere zorg verleent, uw container(s) op afroep laten ledigen. Dit scheelt aanzienlijk in de maandelijkse vaste kosten.

Ook meteen uw afvaltarieven optimaliseren?
Veel van uw vaste lasten heeft u mogelijk al lange tijd weinig tot geen aandacht gegeven. Met de juiste kennis en ervaring, is hier vaak snel veel te besparen. Sommige verbeteringen die Voorpraktijken realiseert, hebben direct de volgende maand invloed op uw kosten. Voorpraktijken heeft deze kennis en ervaring en kan bovendien met uw ruim 600 deelnemende praktijkhoudende collega’s extra gunstige collectieve voorwaarden creëren. Een besparing van 20-40% op uw facilitaire kosten is gemiddeld te verwachten.
Betalen wanneer dit mogelijk is
Normaal gesproken betalen deelnemende praktijken vanaf de start van de dienstverlening een maandelijkse deelnamebijdrage aan Voorpraktijken. Voorpraktijken hanteert een aangepaste werkwijze in verband met de coronacrisis. Kunt u op dit moment de deelnamebijdrage aan Voorpraktijken niet missen, dan bieden wij aan om dit, pas op het moment dat u weer omzet heeft, in rekening te brengen. Zo kunt u de besparing op dit moment volledig inzetten waar deze het meest nodig is, namelijk binnen uw praktijk.
Om voor uw situatie de eerste besparingskans inzichtelijk te maken, kunt u uw laatste factuur voor afvalverwijdering opsturen naar info@voorpraktijken.nl.
Bij het thema van dit artikel betrokken organisaties
Meer artikelen met dit thema
Nieuwe Zelfstandigenwet biedt een ‘veilige haven’ onder zeven voorwaarden
3 minZzp’ers en hun opdrachtgevers krijgen een ‘veilige haven’ van zeven voorwaarden die vooraf…
3 november 'beslissend moment' in cao-onderhandelingen fysiotherapie eerstelijn
4 minOnderhandelaars over een nieuwe Cao Eerstelijn Fysiotherapie hebben op 13 oktober 2026 'belangrijke stappen'…
Belastingdienst bezoekt mondzorgpraktijken die met zzp-tandartsen werken
4 minTandartspraktijken die met zzp-tandartsen werken, kunnen een bedrijfsbezoek van de Belastingdienst verwachten.…
Hoe financieel gezond is jouw praktijk?
4 minJe praktijk draait misschien goed, maar weet je ook hoe jouw onderneming er financieel voor staat? Juist dat…
LHV pleit in de Tweede Kamer voor vaste financiering voor palliatieve zorg thuis
3 minDe huisarts kan alleen de spil in de palliatieve zorg thuis blijven als de financiering en het netwerk eromheen…
VWS-begroting 2027 verheft ‘passende zorg’ tot norm
4 minDe totale zorguitgaven lopen in 2027 op tot 118 miljard euro, drie procent meer dan dit jaar. Het kabinet-…
LHV en InEen: 'Overheid moet niet op stoel zorgverlener gaan zitten'
4 minBeroepsorganisaties LHV en InEen zien weinig nieuws in de begroting van het ministerie van VWS die…
Wet Loontransparantie: zo bereid je jouw organisatie voor op 2027
3 minGelijke beloning voor gelijkwaardig werk is al jarenlang een wettelijk uitgangspunt. Toch bestaat er nog steeds…

Reactie toevoegen