Binnen 7 minuten een factoringovereenkomst

dinsdag 20 november 2018
timer 3 min
Sinds dit najaar is het voor zorgaanbieders mogelijk om volledig digitaal een factoringovereenkomst af te sluiten met Famed. De unieke samenwerking met Company.info, Forque, Immense, Ondertekenen.nl, Vektis en Virtual Affairs maakte deze digitalisering mogelijk. Voor zorgaanbieders een grote stap vooruit: naast de enorme tijdsbesparing is de nieuwe werkwijze veel efficiënter, veiliger en minder foutgevoelig.

Sinds dit najaar is het voor zorgaanbieders mogelijk om volledig digitaal een factoringovereenkomst af te sluiten met Famed. De unieke samenwerking met Company.info, Forque, Immense, Ondertekenen.nl, Vektis en Virtual Affairs maakte deze digitalisering mogelijk. Voor zorgaanbieders een grote stap vooruit: naast de enorme tijdsbesparing is de nieuwe werkwijze veel efficiënter, veiliger en minder foutgevoelig. 

 

Waar het gemiddeld 57 dagen duurde voordat een zorgaanbieder een getekende factoringovereenkomst had met Famed, is dit nu al mogelijk binnen 7 minuten. Na het selecteren van het gewenste factoringproduct op famed.nl worden automatisch via Company.info en Vektis de benodigde gegevens opgehaald uit de Kamer van Koophandel en het AGB-register. Zo wordt direct gewaarborgd dat alleen bevoegde zorgaanbieders kunnen declareren via Famed. De daarna automatisch gegenereerde overeenkomsten kunnen via Ondertekenen.nl, een dienst van Evidos, direct worden ondertekend door alle tekenbevoegden waarbij via iDIN de identiteitscontrole plaatsvindt. Tot slot wordt alle data direct vastgelegd in Afas, het CRM systeem waar Famed mee werkt. 

 

Een jaar om tot deze online dienst te komen 

Aan het daadwerkelijk realiseren van dit proces is een intensief traject vooraf gegaan waarbij Famed in samenwerking met Virtual Affairs het gewenste  proces tot in detail heeft uitgewerkt. Waar Forque Famed gedurende het volledige traject heeft geadviseerd, heeft Immense het proces gebouwd. Al met al een intensief traject waar Famed ruim een jaar mee bezig is geweest. “Wij zijn ontzettend trots dat het ons is gelukt om zorgaanbieders de mogelijkheid te bieden om zelf het gewenste factoringproduct samen te stellen, een offerte te maken en vervolgens online de benodigde overeenkomsten te tekenen. Geheel passend bij deze tijd kunnen zorgaanbieders nu ook op hun eigen moment hun factoringproduct afsluiten. Daarnaast valt er voor de interne organisatie een flinke administratieve last weg. Een besparing die wij graag teruggeven aan onze klanten en inzetten om onze dienstverlening continu te ontwikkelen.” aldus Jeroen van Geelen, verantwoordelijk voor Business Development bij Famed. 

 

Een diepte investering, ook voor de partners van Famed 

Het automatiseren van een dermate complex proces gaat niet zonder slag of stoot. Ook de partners van Famed hebben dit aan den lijve ondervonden. Arthur Duffels (CEO Immense) “Het proces was vooraf goed uitgedacht; essentieel om het systeem goed te kunnen bouwen. Toch vraagt een dergelijk project altijd om flexibiliteit van het team om nieuwe wensen in te passen. Het is gaaf om te zien dat het is gelukt om met alle benodigde partijen te integreren en de zorg een stap verder te helpen in de digitaliseringsslag.”.

 

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Meer artikelen met dit thema

Impressie van een futuristisch datacenter – gegenereerd met AI
person_outlineBlog

Hoogste tijd voor effectonderzoek naar AI in de eerste lijn

12 feb om 14:00 uurtimer5 min
Na de digitale revolutie komt nu de revolutie van de artificiële intelligentie. Ik hoor dat er door huisartsen al…
Lees verder »

Visser & Visser bij de Dental Expo: Ben jij klaar voor de volgende stap in jouw praktijk?

12 feb om 12:00 uurtimer4 min
De tandartsensector staat onder druk: krapte op de arbeidsmarkt, stijgende kosten en veranderende wet- en…
Lees verder »

Hadoks, Juvoly en Vcare werken samen aan nieuwe AI-triagetool

11 feb om 14:53 uurtimer4 min
Huisartsenorganisatie Hadoks, Juvoly, startup in healthtech, en Vcare, leverancier van zorgcommunicatie, bundelen…
Lees verder »

Praktijkmanagement software: kostenpost of waardedrijver?

11 feb om 12:00 uurtimer5 min
In tandarts- en orthodontiepraktijken draait alles om het leveren van hoogwaardige mondzorg. Achter de schermen is…
Lees verder »
Foto: Buurtzorg Nederland
all_inclusiveAchtergrondartikel

Jos de Blok: ‘Vereenvoudiging en autonomie leveren 25 procent besparing op in zorg’

21 jan om 14:30 uurtimer5 min

Buurtzorg-directeur Jos de Blok stelt dat het Nederlandse zorgstelsel aanzienlijk efficiënter…

Lees verder »
Amon van den Borg - foto Arts en Zorg
all_inclusiveAchtergrondartikel

'Digital first' als groeimodel: De succesvolle strategie van Arts en Zorg

8 jan om 13:30 uurtimer5 min

De Arts en Zorg Groep is in korte tijd uitgegroeid tot een van de grotere spelers in de…

Lees verder »

Vcare en Juvoly slaan handen ineen: ‘Slimme spraakherkenning die naadloos aansluit op de workflow in praktijk’

18 dec 2025 timer4 min
In de huisartsenzorg blijft de druk oplopen. Het aantal telefoontjes stijgt, terwijl personeel schaars blijft.…
Lees verder »

Calculus: eerste aanspreekpunt voor bedrijfsvoering in de huisartsenpraktijk

16 dec 2025 timer5 min
De moderne huisartsenpraktijk is uitgegroeid tot een organisatie met artsen, divers personeel, regionale…
Lees verder »