Praktijk starten of verbouwen? Laat u adviseren!
Mooie locaties vinden is vaak het punt niet, maar zijn deze ook geschikt om uw een praktijk in te maken? En, welke kosten komen er nog bij om de locatie geschikt te maken voor een praktijk? Denk hierbij aan binnen-afbouw, installaties van water, lucht, elektra, rioolafvoer, luchtbehandelingen of een efficiënte sterilisatieruimte. Een ruwe begroting met alle te verwachten kosten geeft inzicht of de nieuwe locatie voor u haalbaar is. Op die manier is veel ellende te voorkomen voordat er een handtekening gezet wordt voor een huur- of koopcontract.
HSPC kijkt onafhankelijk met u mee en beoordeelt of uw wensen uitvoerbaar zijn. Is de locatie geschikt voor een praktijk? En welke kosten zijn ermee gemoeid? Ook wanneer u definitief voor een locatie heeft gekozen, kunnen wij u veel zorgen uit handen nemen. Bijvoorbeeld door gestructureerd een bouw- of verbouwproject te doorlopen. Dit kan door uw wensen te inventariseren en deze te vertalen naar offerte-aanvragen, het beoordelen van de offertes en namens u de opdracht te verstrekken. Ook verzorgt HSPC een duidelijke tijdsplanning, zodat iedereen weet wanneer zijn of haar werk klaar moet zijn en u kunt starten op de nieuwe praktijklocatie.
De tussentijdse kwaliteitscontroles, doorlooptijdcontrole en het bijhouden van de financiële zaken behoren eveneens tot onze dienstverlening. Kortom, wilt u een praktijk starten of verbouwen? Neem dan geheel vrijblijvend contact met ons op en wij vertellen u graag meer over de mogelijkheden.
Bij het thema van dit artikel betrokken organisaties
Meer artikelen met dit thema
Fysiotherapeut Harry Geurkink: ‘We hebben tempelwachters nodig in de zorg’
4 min'Wat maken ze er een puinhoop van in de zorg', klinkt geregeld in kranten, op televisie en op…
Mondzorgclubs naar de rechter vanwege NZa-tarieven
4 minDe KNMT gaat in beroep tegen het besluit van de Nederlandse Zorgautoriteit (NZa) over de…
Kabinet wil per 2027 af van compensatie transitievergoedingen
4 minHet kabinet heeft aangekondigd per 1 januari 2027 te stoppen met de compensatie voor…
Financiële gezondheid in zorgpraktijken: meer dan cijfers
3 minEen gezonde zorgpraktijk, dan denk je aan tevreden patiënten, een sterk team en kwalitatieve zorg. Maar hoe…
Toetreden tot een maatschap als medisch specialist: alles wat je moet weten
5 minKrijg je binnenkort de kans om toe te treden tot een Medisch Specialistisch Bedrijf (MSB)? Dan sta je aan het…
Vier tips voor een zorgeloze hr- en salarisadministratie
4 minEen correct salaris op het juiste moment. Voor werknemers is dat vanzelfsprekend. Maar in de…
NZa: Zorgaanbieders keerden in 2024 311 miljoen aan dividend uit
4 minDe Nederlandse Zorgautoriteit (NZa) heeft op basis van jaarverantwoordingen over 2024 inzicht…

Reactie toevoegen