Uw alarmsysteem bedienen met een app en bij alarm beelden van uw camera ontvangen - mag dat zomaar?
Afhankelijk welk systeem er is geplaatst kan op afstand worden in- en uitgeschakeld en kunnen push-meldingen worden ontvangen bij calamiteiten. Denk hierbij niet alleen aan ongewenste personen die uw pand binnen dringen maar ook aan accu-laag spanning, spanningsuitval, storing aan een component.
Door camera’s te koppelen aan een detector bestaat zelfs de mogelijk om bij een inbraakmelding een snapshot te ontvangen per mail/pushbericht zodat meteen kan worden waargenomen wat er aan de hand is.
En mag dat zomaar?
Wel dient te worden opgemerkt dat niet alle verzekeringsmaatschappijen bediening met een app toestaan. De mogelijkheid bestaat immers dat men inschakelt op afstand terwijl het pand niet verlaten is, of men schakelt onbedoeld uit terwijl er niemand het pand wil betreden. Maatschappijen dekken zich dan soms ook in met de clausule dat een pand niet alleen moet zijn voorzien van een alarminstallatie maar dat de installatie bij het verlaten van het pand ook ingeschakeld moet zijn.
In de hogere risicoklassen is het ook niet toegestaan om met een app het alarm te bedienen. Vanzelfsprekend controleert Voorpraktijken tijdens het inventarisatiebezoek aan uw praktijk welke polisvoorwaarden er voor u gelden.
Plan het Voorpraktijken-inventarisatiebezoek in en laat u ontzorgen
Door het Voorpraktijken-Inventarisatiebezoek (no cure no pay) in te plannen, kunt u een analyse laten maken van uw huidige situatie op het gebied van beveiliging. Daarnaast worden ook uw afvalverwijdering, airco-onderhoud, waterzorg en nog 30 aandachtsgebieden beoordeeld. Desgewenst kunt u dit daarna in handen geven van specialisten die ervoor zorgen dat u:
- Geen onnodige kosten maakt
- Marktconforme contracten heeft
- Voldoet aan wet en regelgeving op facilitair gebied (ARBO, Bouwbesluit, Activiteitenbesluit milieubeheer etc.)
- Voldoet aan verzekeringseisen
Ook niet onbelangrijk
Op de praktijk worden door de adviseur van Voorpraktijken alle benodigde gegevens voor u verzameld, u en uw medewerkers kunnen dus gewoon de normale werkzaamheden uitvoeren.
Vraag het Voorpraktijken-Inventarisatiebezoek of een vrijblijvende kennismaking aan
Bij het thema van dit artikel betrokken organisaties
Meer artikelen met dit thema
Tandarts Poeya Mohtadili: 'AI wordt onmisbaar in de praktijk, mits jij de baas bent over AI'
4 minDe tandartspraktijk ondergaat een stille revolutie, stelt tandarts-praktijkhouder Poeya Mohtadili. Waar…
Jeroen Boogmans en de prijs van minder doen: ‘Fysio’s moeten meer begeleiden en minder behandelen’
8 min‘Als ik eerlijk ben, denk ik dat mensen vaak te snel naar de fysio gaan. Er wordt misschien wel te veel…
5 praktische tips om tijd en geld te besparen met jouw administratie
4 minDe boekhouding is pas echt efficiënt als deze compleet is. Toch blijkt in de praktijk dat juist daar vaak het…
Huisartsen in loondienst krijgen er 8,25% bij, maar bekostiging blijft knelpunt
4 minHuisartsen in loondienst krijgen er 8,25 procent structureel bij en ontvangen een eenmalige uitkering van 4,25…
Paul Koning (OurMind): ‘We gaan eerste lijn, tweede lijn en sociaal domein met elkaar verbinden’
5 minOurMind – ‘de AI-collega van huisartsen en specialisten’ – ontvangt een investering van 2,1 miljoen euro om de…
Tandartspraktijk BIDENT: gedreven en innovatieve tandartsen in Assendelft
5 minLela Bidar en Alireza Fadaei openden in maart Tandartspraktijk BIDENT in Assendelft. Hun nulpraktijk is…
Voorzieningenrechter: 'Geen acute noodsituatie in fysiotherapie door tarieven'
3 minDe voorzieningenrechter deed donderdag uitspraak in de kort gedingen die een groot aantal…
Huisartsenorganisaties kondigen nieuwe juridische stappen aan tegen NZa
5 minDe Nederlandse Zorgautoriteit (NZa) houdt in haar definitieve tariefbesluit voor de huisartsenzorg vast aan de…


Reactie toevoegen