Uw tandtechnisch lab; een belangrijk onderdeel van uw praktijkinnovatie

dinsdag 7 februari 2017
timer 3 min
Innovatie in uw onderneming of in de mondzorg is een belangrijk onderdeel waar de meeste tandartspraktijken de laatste jaren hard aan werken.

Zo ook in de processen ten behoeve van uw tandtechnische restauraties. Echter, hoe goed u er ook mee bezig bent, als uw tandtechnisch lab niet voorbereid is op deze innovatie zult u nooit het optimale resultaat in uw praktijk krijgen. Bij Elysee Dental is innovatie en het vinden van de beste oplossingen een belangrijk onderdeel van onze missie. Hoe innovatief zijn wij dan? Een overzicht in vogelvlucht:

 

Kronen zonder modellen

Sinds de oprichting van ons eigen digitale lab en freescentrum in Emmerich eind 2015, hebben wij het digitale werkproces dermate verbeterd zodat wij MonoZir kronen kunnen leveren zonder dat er modellen nodig zijn. De juiste pasvorm en een hoog esthetisch resultaat; het hele productieproces volledig digitaal zonder dat dit afdoet aan de kwaliteit van het eindresultaat.

 

Digital Smile Design

Onlangs hebben wij ons eigen Digital Smile Design (DSD) ingevoerd waarbij we het voor iedere tandarts mogelijk maken om de patiënt de voordelen van het DSD-concept te geven zonder dat dit een tijdrovend en kostbaar werkproces met zich meebrengt. In ons concept verzorgen wij de planning en productie voor u, zodat u zich volledig kunt richten op de behandeling van de patiënt. Wij vinden optimale samenwerking met gemak voor onze klanten belangrijk. 

 

Real Time implantaatplanning

In december 2016 komen we met de introductie van de Real Time implantaatplanning. Na jarenlange studie hebben wij een bijzondere guided surgery proces gemaakt waarbij, met een digitaal geproduceerde boormal, de implantaten met een precisie van 35 micron (terwijl 700-750 micron nu gangbaar is) in positie worden gegidst. Daardoor kunnen de implantaten tegelijk met de chirurgische behandeling definitief worden belast. Voor de patiënt, om wie het uiteindelijk gaat, kost deze methode veel minder tijd dan in de huidige procedure. De patiënt hoeft nu slechts twee keer te komen. Eén keer voor de afdruk, de kleurbepaling, beetbepaling en CBGT. In de tweede behandeling wordt dan de chirurgie gedaan en het werkstuk geplaatst. De tijdswinst is echter niet het belangrijkst, maar de verbetering in precisie en de biologische voordelen. 

 

Continue verbeterproces

De bovengenoemde ontwikkelingen zijn wijzigingen in het proces die een grote impact geven. Natuurlijk zijn er ook nieuwe oplossingen die we aanbieden die minder impact hebben, maar het werk voor u als tandarts een stuk makkelijker maken. Wilt u hierover meer informatie neem dan contact op met een van onze technici, bezoek onze website: www.elysee-dental.nl of maak een afspraak met een van onze accountmanagers bereikbaar via de afdeling Customer Care op telefoonnummer: 0172-653300.  

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Uw tandtechnisch lab; een belangrijk onderdeel van uw praktijkinnovatie

Meer artikelen met dit thema

Huisartsenorganisatie Medi-Mere pioniert succesvol met Juvoly-AI in telefonische triage

4 sep om 15:00 uurtimer5 min
Huisartsenorganisatie Medi-Mere is de eerste die de slimme spraakherkenningstechnologie van Juvoly integreert in…
Lees verder »
Voordat je bij de Zelfzoekdokter op consult komt, communiceert deze hoofdzakelijk digitaal, geeft digitale tips, gebruikt fotodiagnostiek, adviseert via mail of app, gebruikt kunstmatige intelligentie. (Foto: Shutterstock)
person_outlineBlog

Van Flexdokter naar Zelfzoekdokter

27 aug om 14:45 uurtimer5 min

In de boekbespreking van ‘de Vragendokter’ van Jojanneke Kant vroeg Thieu Heijltjes zich af…

Lees verder »
Foto: Shutterstock
flash_onNieuws

‘Tandartsen staan overwegend positief tegenover AI’

20 aug om 12:15 uurtimer3 min
Tandarts Dilek Sezen-Hulsmans doet aan het Radboudumc promotieonderzoek naar de rol van kunstmatige intelligentie…
Lees verder »

De digitale voordeur: zo maak je zorg toegankelijker en efficiënter

10 jul om 13:30 uurtimer3 min

Patiënten verwachten duidelijkheid. Zoveel mogelijk gemak en snelheid. Toch blijft de…

Lees verder »
Foto Shutterstock
all_inclusiveAchtergrondartikel

Hikos helpt patiënten door de ‘medische doolhof’: Een extra paar ogen op afstand

30 jun om 12:30 uurtimer5 min

Bij het online platform Hikos kunnen patiënten via beeldbellen overleggen met een specialist…

Lees verder »

Zorgen over lagere tarieven? Zes tips voor de tandartspraktijk

18 jun om 16:00 uurtimer5 min

De huisartsen overkwam het al. Terwijl zij dachten (of hoopten) dat nieuwe tarieven het hardere werken en…

Lees verder »
Eigen Foto Team Tandartspraktijk Bij Nader Inzien Havelte
all_inclusiveAchtergrondartikel

Drentse tandartspraktijk ‘Bij Nader Inzien’ biedt mondzorg ‘zonder drempels’

5 jun om 14:15 uurtimer5 min

Tandarts Bernard Harmsen opende onlangs zijn nieuwe praktijk in het Drentse Havelte onder de…

Lees verder »

Ksyos helpt de laag complexe zorg buiten het ziekenhuis te organiseren

4 jun om 15:00 uurtimer4 min

Recent is voormalig internist-infectioloog Joop Arends als medisch directeur gestart bij Ksyos. Hij blikt terug…

Lees verder »