Voldoe aan uw verzekeringseisen met Unica E-inspectie

woensdag 15 december 2021
timer 2 min

Goed werkende elektra in gebouwen zorgt voor veiligheid en bedrijfszekerheid. Steeds meer verzekeraars eisen dan ook dat de kwaliteit van de elektrische installatie in een gebouw regelmatig geïnspecteerd wordt om mogelijke risico’s tijdig te herkennen en te elimineren.

NEN1010 veiligheidsinspectie

Met de NEN1010 veiligheidsinspectie van Unica controleren specialisten periodiek de veiligheid en bedrijfszekerheid van de elektrische installatie in uw praktijk aan de hand van de NEN1010 norm. Deze norm wordt ook gehanteerd voor het correct aanleggen van de elektrische installatie, waardoor u zeker bent dat de elektrische installatie van uw praktijk op professionele wijze geïnspecteerd wordt. Het inspectierapport biedt zicht op de veiligheid van de installatie en adviseert u hoe de kwaliteit van de installatie verder verbeterd kan worden.

Stappenplan

Een NEN1010 veiligheidsinspectie bij Unica in 5 stappen:

  • Opstellen inspectieplan specifiek voor uw praktijk
  • Uitvoeren NEN1010 periodieke veiligheidsinspectie
  • Uitvoeren thermografisch onderzoek voor opsporing van mogelijk brandgevaar
  • Aanleveren inspectierapportage t.b.v. uw verzekeraar
  • Advies t.b.v. herstellen eventuele geconstateerde gebreken

Thermografie gebouw

Via Voorpraktijken krijgt u gratis een thermografische scan van de gevel van uw bedrijfspand. Op deze thermografische scan kunt u zien of er eventueel sprake is van onnodige energieverspilling en is een ideaal middel om snel gebreken te constateren. Naar aanleiding van deze scan kunt u samen met Voorpraktijken kijken hoe geconstateerde zaken opgepakt kunnen worden.

Meer weten?

Heeft u interesse om voor uw praktijk de mogelijkheden te bespreken? Neem dan contact op via www.voorpraktijken.nl of info@voorpraktijken.nl

Meer artikelen met dit thema

Foto: Shutterstock
flash_onNieuws

NZa neemt uitspraak bestuursrechter serieus en start overleg over tarieven

25 nov om 16:00 uurtimer4 min

De Nederlandse Zorgautoriteit (NZa) zegt de recente uitspraak van het College van Beroep voor…

Lees verder »
Volgens de VvAA schiet de huidige uitstelregeling structureel tekort en leidt deze tot onnodige regeldruk en kwaliteitsrisico’s. (Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

Jaarverantwoording: bij capaciteitsproblemen accountant uitstel mogelijk tot 1 oktober 2026

20 nov om 10:30 uurtimer4 min

De Nederlandse Zorgautoriteit (NZa) breidt de beleidsregel 'Uitstel jaarverantwoording' uit…

Lees verder »
Bevlogen Tandartsen werkt aan initiatieven zoals een ‘zzp-maatschapmodel’, richtlijnen voor salarisstructuren, een kennisbot voor regelgeving en actiemiddelen voor conflicten. (Foto: Bevlogen Tandartsen)
flash_onNieuws

Bevlogen Tandartsen: ‘Een one size fits all-cao is niet passend voor de sector’

18 nov om 12:00 uurtimer4 min

De tandartsen Jan Willem Vaartjes, Amée Swart en Geert Landman hebben in augustus de…

Lees verder »
De Belastingdienst (Shutterstock)
flash_onNieuws

Erik van Dam (VvAA): ‘Zzp-wet opnieuw op de lange baan, maar fiscus handhaaft wel’

17 nov om 14:15 uurtimer4 min

De ontwikkeling van de nieuwe zzp-wet lijkt opnieuw te stagneren. Het demissionaire kabinet…

Lees verder »
De ledenraad ziet financiële risico's in een cao: daling van de tarieven, financiële gevolgen van handhaving op schijnzelfstandigheid versus mogelijke loonstijgingen. (Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

KNMT: 'Tijd niet rijp voor onderhandelingen over cao'

5 nov om 12:30 uurtimer2 min

De ledenraad van de KNMT heeft het bestuur gevraagd duidelijkheid te bieden over de cao. Op…

Lees verder »
flash_onNieuws

Kleinbedrijf Index Logopedie: 'Nieuwe bedrijfsmodellen en bekostiging nodig'

8 okt om 14:30 uurtimer5 min

Uit de vierde editie van de Kleinbedrijf Index Logopedie blijkt dat veel logopediepraktijken…

Lees verder »
Foto: Shutterstock
all_inclusiveAchtergrondartikel

Prinsjesdag-webinar: ‘De arbeidsrelatie met zelfstandigen blijft een speerpunt’

2 okt om 13:00 uurtimer5 min
Tijdens Prinsjesdag presenteert het kabinet volgens de traditie de rijksbegroting en fiscale plannen voor het…
Lees verder »
flash_onNieuws

Tandartsen en orthodontisten steunen massaal bezwaarprocedure KNMT tegen NZa

20 aug om 11:30 uurtimer4 min
Meer dan 4.600 praktijkhoudende tandartsen en orthodontisten hebben zich aangesloten bij de bezwaren van de KNMT…
Lees verder »