ABN AMRO: Steunmaatregelen voor medici vanwege de coronacrisis

vrijdag 20 maart 2020
timer 2 min
De uitbraak van het coronavirus heeft acute impact op de geldsituatie van veel bedrijven en particulieren. Daarom komt ABN AMRO met een aantal steunmaatregelen om haar klanten zo gezond mogelijk door de crisis te loodsen. Het gaat om maatregelen waardoor bedrijven en hypotheekklanten met betalingsproblemen tijdelijk geen rente en aflossing hoeven te betalen.

Een aantal specifieke sectoren wordt acuut hard getroffen door het coronavirus. ABN AMRO onderzoekt of er voor dergelijke sectoren als geheel, generieke snel werkende regelingen mogelijk zijn. Wij adviseren onze medische klanten, zoals onder meer mondzorgverleners en fysiotherapeuten, om contact op te nemen met hun relatiemanager als zij verwachten dat deze maatregelen niet toereikend zijn.


Steunmaatregelen voor medici

Wij beoordelen verzoeken individueel en werken aan een oploskader voor de medische relaties welke financieel getroffen zijn door het coronavirus.  Voor meer informatie over deze maatregelen, verwijzen wij graag naar onze website:  ABN AMRO treft steunmaatregelen voor klanten vanwege impact coronavirus

 

Veelgestelde vragen voor medici

Voor een groep van zo’n 55.000 Commercial Banking-klanten, die een lopend zakelijk krediet hebben tot 2,5 miljoen euro, wordt betaling van rente en aflossing automatisch opgeschort voor 6 maanden. Dit geldt ook voor zakelijke kredieten verstrekt aan medici.  Op onze website treft u antwoorden aan op de meest gestelde vragen door medici rondom het coronavirus: Veelgestelde vragen over het coronavirus voor medici

 

Neem bij vragen contact op

Wij adviseren onze klanten om de maatregelen goed te lezen en te bekijken of er voor hen mogelijk automatisch iets wordt ingeregeld of dat zij zich moeten melden voor een regeling. Heeft u hierover nog vragen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. 

 

Kijk hier voor de contactmogelijkheden: Contact Medici. Persoonlijk advies voor zakelijk en privé 

Foto: Shutterstock

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
ABN AMRO: Steunmaatregelen voor medici vanwege de coronacrisis

Meer artikelen met dit thema

Foto: Shutterstock
flash_onNieuws

NZa neemt uitspraak bestuursrechter serieus en start overleg over tarieven

25 nov om 16:00 uurtimer4 min

De Nederlandse Zorgautoriteit (NZa) zegt de recente uitspraak van het College van Beroep voor…

Lees verder »
Volgens de VvAA schiet de huidige uitstelregeling structureel tekort en leidt deze tot onnodige regeldruk en kwaliteitsrisico’s. (Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

Jaarverantwoording: bij capaciteitsproblemen accountant uitstel mogelijk tot 1 oktober 2026

20 nov om 10:30 uurtimer4 min

De Nederlandse Zorgautoriteit (NZa) breidt de beleidsregel 'Uitstel jaarverantwoording' uit…

Lees verder »
Bevlogen Tandartsen werkt aan initiatieven zoals een ‘zzp-maatschapmodel’, richtlijnen voor salarisstructuren, een kennisbot voor regelgeving en actiemiddelen voor conflicten. (Foto: Bevlogen Tandartsen)
flash_onNieuws

Bevlogen Tandartsen: ‘Een one size fits all-cao is niet passend voor de sector’

18 nov om 12:00 uurtimer4 min

De tandartsen Jan Willem Vaartjes, Amée Swart en Geert Landman hebben in augustus de…

Lees verder »
De Belastingdienst (Shutterstock)
flash_onNieuws

Erik van Dam (VvAA): ‘Zzp-wet opnieuw op de lange baan, maar fiscus handhaaft wel’

17 nov om 14:15 uurtimer4 min

De ontwikkeling van de nieuwe zzp-wet lijkt opnieuw te stagneren. Het demissionaire kabinet…

Lees verder »
De ledenraad ziet financiële risico's in een cao: daling van de tarieven, financiële gevolgen van handhaving op schijnzelfstandigheid versus mogelijke loonstijgingen. (Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

KNMT: 'Tijd niet rijp voor onderhandelingen over cao'

5 nov om 12:30 uurtimer2 min

De ledenraad van de KNMT heeft het bestuur gevraagd duidelijkheid te bieden over de cao. Op…

Lees verder »
flash_onNieuws

Kleinbedrijf Index Logopedie: 'Nieuwe bedrijfsmodellen en bekostiging nodig'

8 okt om 14:30 uurtimer5 min

Uit de vierde editie van de Kleinbedrijf Index Logopedie blijkt dat veel logopediepraktijken…

Lees verder »
Foto: Shutterstock
all_inclusiveAchtergrondartikel

Prinsjesdag-webinar: ‘De arbeidsrelatie met zelfstandigen blijft een speerpunt’

2 okt om 13:00 uurtimer5 min
Tijdens Prinsjesdag presenteert het kabinet volgens de traditie de rijksbegroting en fiscale plannen voor het…
Lees verder »
flash_onNieuws

Tandartsen en orthodontisten steunen massaal bezwaarprocedure KNMT tegen NZa

20 aug om 11:30 uurtimer4 min
Meer dan 4.600 praktijkhoudende tandartsen en orthodontisten hebben zich aangesloten bij de bezwaren van de KNMT…
Lees verder »