Trends in zorglogistiek - bekijk de video

woensdag 10 november 2021
timer 3 min
Zorglogistiek
Het zorglandschap in Nederland is aan het veranderen. Dit heeft een grote impact op de zorglogistiek. In deze trendvideo neemt Jordy Kol, Business Developer Healthcare bij PostNL je mee in de laatste ontwikkelingen en vertelt GE Healthcare over de rol van data.

Zorg vindt steeds vaker plaats bij de patiënt thuis in plaats van bij een zorginstelling. Dat betekent niet alleen een verschuiving in de zorg zelf, maar ook in de zorglogistiek. Het vereist een combinatie van levering in bulk aan zorginstellingen en het bezorgen van meer en kleinere pakketten bij patiënten thuis. En uiteraard volledig conform alle GDP-kwaliteitseisen voor medische zendingen.

PostNL richt zich met het specialisme health volledig op het bedienen van de zorgsector. Het helpt zorginstellingen met het oplossen van de logistieke puzzel in een steeds complexer zorglandschap. In deze trendvideo neemt Jordy Kol, Business Developer Healthcare bij PostNL je mee in de laatste ontwikkelingen en vertelt GE Healthcare over de rol van data. Bekijk hier de video. 

Meer weten? 

 

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Meer artikelen met dit thema

flash_onNieuws

Prof. dr. Dagmar Else Slot: ‘Combineer persoonlijke instructie met professionele gebitsreiniging’

23 apr om 12:00 uurtimer4 min

De mondzorg in Nederland is internationaal gezien goed georganiseerd, maar kent ook duidelijke tekortkomingen.…

Lees verder »
person_outlineBlog

Slimme hoortoestellen: zinnige innovaties of gladde verkooppraatjes

21 apr om 09:44 uurtimer4 min

Ik wist het al maanden: in april loopt het garantiecontract op mijn hoortoestellen af. Dan wil men mij nieuwe…

Lees verder »
mic_external_onInterview

Kids Dental Zuidoost: Laagdrempelig, huiselijk en toegankelijk voor ieder kind

8 apr om 12:00 uurtimer5 min

Nederland telt 72 kindertandartsen, zo blijkt althans uit de gegevens van ZorgkaartNederland. Een bijzonder…

Lees verder »

Perspectief huisarts is verbeterd door regionale samenwerking, nieuwe concepten en digitalisering

7 apr om 16:00 uurtimer5 min

De huisartsenbranche staat door verschillende factoren onder druk, maar het perspectief is verbeterd. Rabobank…

Lees verder »
Podcast Eigenzinnig ondernemen
mic_external_onInterview

‘Juist eigenzinnigheid maakt ondernemen in de zorg interessant’

31 mrt om 11:45 uurtimer4 min
‘Eigenzinnige Ondernemers’ heet de nieuwe podcastserie van MedischOndernemen. De podcast is een initiatief van…
Lees verder »
Jet Bussemaker - Gezond en Gelukkig Den Haag
mic_external_onInterview

Jet Bussemaker over vijf jaar Gezond en Gelukkig Den Haag: ‘De rol van de huisarts is cruciaal’

25 feb om 08:00 uurtimer8 min
Jet Bussemaker, voorzitter van Gezond en Gelukkig Den Haag (GGDH), blikt terug op vijf jaar samenwerken van…
Lees verder »
Diana Lucassen
mic_external_onInterview

Quickscan helpt bij overstap naar duurzaam voorschrijven: ‘Sta stil bij elke pil’

24 feb om 12:00 uurtimer6 min
Met de nieuwe ‘Quickscan Duurzaam voorschrijven' wil De Groene Huisarts het voor huisartsen en apothekers…
Lees verder »
mic_external_onInterview

Fysiotherapeut Jeroen Boogmans: 'Er wordt veel behandeld, misschien wel te veel'

19 feb om 08:00 uurtimer4 min

De wachttijden bij fysiotherapiepraktijken blijven stijgen. Dit komt niet alleen door de vergrijzing, maar ook…

Lees verder »