Trends in zorglogistiek - bekijk de video

timer 3 min
Zorglogistiek
Het zorglandschap in Nederland is aan het veranderen. Dit heeft een grote impact op de zorglogistiek. In deze trendvideo neemt Jordy Kol, Business Developer Healthcare bij PostNL je mee in de laatste ontwikkelingen en vertelt GE Healthcare over de rol van data.

Zorg vindt steeds vaker plaats bij de patiënt thuis in plaats van bij een zorginstelling. Dat betekent niet alleen een verschuiving in de zorg zelf, maar ook in de zorglogistiek. Het vereist een combinatie van levering in bulk aan zorginstellingen en het bezorgen van meer en kleinere pakketten bij patiënten thuis. En uiteraard volledig conform alle GDP-kwaliteitseisen voor medische zendingen.

PostNL richt zich met het specialisme health volledig op het bedienen van de zorgsector. Het helpt zorginstellingen met het oplossen van de logistieke puzzel in een steeds complexer zorglandschap. In deze trendvideo neemt Jordy Kol, Business Developer Healthcare bij PostNL je mee in de laatste ontwikkelingen en vertelt GE Healthcare over de rol van data. Bekijk hier de video. 

Meer weten? 

 

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Meer artikelen met dit thema

Mediq: één inkooppartner voor praktijk én patiënt

timer4 min

​Bestellen, machtigen en de voorraad bijhouden kosten de huisartsenpraktijk tijd die er nauwelijks is. Mediq…

Lees verder »
(Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

Tandartsen en mondhygiënisten willen minder rompslomp bij samenwerking

timer4 min

Tandartsen en mondhygiënisten moeten met minder papieren rompslomp opgezadeld worden als ze willen samenwerken…

Lees verder »
flash_onNieuws

ZIO breidt programma PlusPraktijk 2.0 uit naar 25 huisartsenpraktijken

timer4 min

Zorggroep ZIO, de regionale huisartsenorganisatie in de regio Maastricht-Heuvelland, breidt het programma…

Lees verder »
De heruitgifte van medicijnen is de volgende stap waar apothekersassistenten Hanneke van Andel en Anja Vissers van dromen. (Foto: Shutterstock)
all_inclusiveAchtergrondartikel

De Apotheek van de Toekomst: assistenten redden medisch materiaal van de verbrandingsoven

timer4 min

In een loods in Bergen op Zoom zorgen apothekersassistenten Hanneke van Andel en Anja Vissers ervoor dat tonnen…

Lees verder »
Foto: Shutterstock
flash_onNieuws

Financieel herstel bij fysiopraktijken en groeiende belangstelling voor fysio-assistent

timer3 min

Fysiotherapiepraktijken staan er financieel beter voor. De omzet groeit voor het zevende kwartaal op rij en…

Lees verder »
Poeya Mohtadili: 'Kunstmatige intelligentie in de tandartsstoel: hulp of houvast?' (Foto: Claudia Kamergorodski voor MO)
mic_external_onInterview

Tandarts Poeya Mohtadili: 'AI wordt onmisbaar in de praktijk, mits jij de baas bent over AI'

timer4 min

De tandartspraktijk ondergaat een stille revolutie, stelt tandarts-praktijkhouder Poeya Mohtadili. Waar…

Lees verder »
Jeroen Boogmans (Foto: FysioRecept)
mic_external_onInterview

Jeroen Boogmans en de prijs van minder doen: 'Ik werk misschien aan mijn eigen faillissement'

timer8 min

‘Als ik eerlijk ben, denk ik dat mensen vaak te snel naar de fysio gaan. Er wordt misschien wel te veel…

Lees verder »
Tandartsen Lela Bidar en Alireza Fadaei: 'We zitten in een centrum met huisartsen, diëtisten en apothekers. Met hen willen we graag samenwerken aan passende zorg.' (Foto: Tandartspraktijk BIDENT)
mic_external_onInterview

Tandartspraktijk BIDENT: gedreven en innovatieve tandartsen in Assendelft

timer5 min

Lela Bidar en Alireza Fadaei openden in maart Tandartspraktijk BIDENT in Assendelft. Hun nulpraktijk is…

Lees verder »