Ga jij de uitdagingen aan?

timer 2 min
De wereld staat niet stil, dat weet jij als geen ander. Voor een praktijkmanager is geen dag hetzelfde en je ziet de praktijk ontwikkelen. Jij speelt een belangrijke rol in de veranderingen die van buitenaf komen. En dat zijn er nogal wat.

Denk maar aan de nieuwe mogelijkheden die technologische ontwikkelingen bieden. Hartstikke mooi natuurlijk dat er meer kan, maar het heeft ook invloed op het managen van de praktijk. Voor veranderingen in het zorgbeleid, arbeidsrecht en kwaliteitseisen is dat niet anders. Het is dus belangrijk om goed op de hoogte te zijn en te weten hoe je de veranderingen kan implementeren in de praktijk.

 

Dit voorjaar zijn wij op bezoek geweest bij een aantal regio’s en hebben de PM leden in de regio ons verteld welke actuele zaken jullie bezighouden en waar jullie meer van willen weten. Met stip op nummer 1 staat de DBA. Daar is nog zoveel onduidelijkheid over. Ook de nieuwe klachtenregeling werd heel vaak genoemd, net als de veiligheid van informatie.

 

Tijd dus om orde in de chaos te scheppen met duidelijke informatie en handvatten om te kunnen implementeren. Met jullie input hebben wij binnen het PM Netwerk een mooi informatief programma gemaakt voor de Regiomiddagen in november. Een compact programma in de middag en avond, bij jou in de buurt, voor een leuke prijs. Zodat jij de uitdagingen van deze tijd aan kan en je praktijk succesvol kan laten zijn.

 

Ik hoop je te zien op een van de Regiomiddagen!

 

Heleen Kooistra

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Meer artikelen met dit thema

Poeya Mohtadili: 'Kunstmatige intelligentie in de tandartsstoel: hulp of houvast?' (Foto: Claudia Kamergorodski voor MO)
mic_external_onInterview

Tandarts Poeya Mohtadili: 'AI wordt onmisbaar in de praktijk, mits jij de baas bent over AI'

timer4 min

De tandartspraktijk ondergaat een stille revolutie, stelt tandarts-praktijkhouder Poeya Mohtadili. Waar…

Lees verder »
Jeroen Boogmans (Foto: FysioRecept)
mic_external_onInterview

Jeroen Boogmans en de prijs van minder doen: ‘Fysio’s moeten meer begeleiden en minder behandelen’

timer8 min

‘Als ik eerlijk ben, denk ik dat mensen vaak te snel naar de fysio gaan. Er wordt misschien wel te veel…

Lees verder »
De LHV erkent dat de aankondiging van een nieuwe cao met loonsverhogingen voor praktijkhouders kan voelen als een dubbele belasting. (Foto; Shutterstock)
flash_onNieuws

Huisartsen in loondienst krijgen er 8,25% bij, maar bekostiging blijft knelpunt

timer4 min

Huisartsen in loondienst krijgen er 8,25 procent structureel bij en ontvangen een eenmalige uitkering van 4,25…

Lees verder »
Paul Koning: ‘Ik zie mijn oud-collega’s weer lucht krijgen: tijd en aandacht voor de patiënt, om vijf uur klaar met documenteren. Daarin zit de lol.’ (Foto: Ewald Geerding)
mic_external_onInterview

Paul Koning (OurMind): ‘We gaan eerste lijn, tweede lijn en sociaal domein met elkaar verbinden’

timer5 min

OurMind – ‘de AI-collega van huisartsen en specialisten’ – ontvangt een investering van 2,1 miljoen euro om de…

Lees verder »
'De KNMT wil dat tandarts-zzp'ers naar eigen inzicht kunnen waarnemen en samenwerken in de mondzorg.' (Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

Beroepsorganisaties pleiten voor meer duidelijkheid voor zzp'ers in Zelfstandigenwet

timer4 min

De KNMT wil dat tandarts-zzp'ers in vrijheid en naar eigen inzicht kunnen waarnemen en samenwerken in de…

Lees verder »
'Het alternatief moet op een breed draagvlak onder de leden kunnen rekenen.' (Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

KNMT wil arbeidsvoorwaarden regelen met drie alternatieven

timer4 min

De KNMT wil praktijkhouders drie alternatieven aanbieden om arbeidsvoorwaarden te regelen: een handboek…

Lees verder »
Tandartsen Lela Bidar en Alireza Fadaei: 'We zitten in een centrum met huisartsen, diëtisten en apothekers. Met hen willen we graag samenwerken aan passende zorg.' (Foto: Tandartspraktijk BIDENT)
mic_external_onInterview

Tandartspraktijk BIDENT: gedreven en innovatieve tandartsen in Assendelft

timer5 min

Lela Bidar en Alireza Fadaei openden in maart Tandartspraktijk BIDENT in Assendelft. Hun nulpraktijk is…

Lees verder »
Vrouwe Justitia Shutterstock
flash_onNieuws

Voorzieningenrechter: 'Geen acute noodsituatie in fysiotherapie door tarieven'

timer3 min

De voorzieningenrechter deed donderdag uitspraak in de kort gedingen die een groot aantal…

Lees verder »