Show je praktijk: Mondcentrum Drunen

maandag 18 september 2017
timer 2 min
Begin 2017 is het nieuwgebouwde pand van Mondcentrum Drunen geopend. “Onze praktijk is nu veel lichter en ruimer opgezet, waardoor het veel meer open voelt en het minder hokkerig lijkt”, vertelt tandarts Rick den Heijer. Bij het nadenken over de inrichting van het nieuwe pand, kwam vooral naar voren dat het interieur van de ontvangstruimte er minder klinisch en steriel uit moest zien dan in het oude pand.

Drunense Duinen

“Wanneer de patiënt binnenkomt, ziet deze een muur waarop levensgroot de Drunense Duinen staan afgebeeld. Het typerende landschap van Drunen kan de patiënt tijdens het wachten net dat extra beetje rustgeven”, aldus den Heijer. “Met een muziekje op de achtergrond en tv’s waarop verschillende programma’s langskomen, krijgt de patiënt voor de afspraak de mogelijkheid om nog een beetje te ontspannen. Immers, niet iedereen vindt het leuk om naar de tandarts te gaan. Dit weten wij en daarom proberen we de patiënt zoveel mogelijk op zijn gemak te stellen. Tevens is er voor het interieur van de wachtkamer bewust gekozen voor het gebruik van pastelkleuren. Dit is extra rustgevend voor de patiënt.” 


Hygiëne

“De entree moet dus vooral rust uitstralen. De behandelruimtes staan bij ons in het teken van prettig werken en hygiëne. Het is belangrijk dat er efficiënt en clean gewerkt kan worden. Daarom staat de beleving van een slimme, prettige en frisse omgeving hoog in het vaandel.’’ 


Reacties

De reacties van zowel de medewerkers als de patiënten op het interieur zijn enorm positief. Den Heijer: “We krijgen nog vaak van patiënten te horen dat het pand er goed uitziet en zelfs dat ze het leuk vinden om bij ons langs te komen. Ook de medewerkers voelen zich prettig in dit pand en dat is bevorderlijk voor de werksfeer.”

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Show je praktijk: Mondcentrum Drunen
Show je praktijk: Mondcentrum Drunen
Show je praktijk: Mondcentrum Drunen
Show je praktijk: Mondcentrum Drunen
Show je praktijk: Mondcentrum Drunen
Show je praktijk: Mondcentrum Drunen
Show je praktijk: Mondcentrum Drunen
Show je praktijk: Mondcentrum Drunen

Meer artikelen met dit thema

person_outlineBlog

‘Prachtige Praktijk’ Westerhage in de Haagse Beemden Breda: ‘Veel patiënten komen pas bij pijnklachten’

28 jan om 11:26 uurtimer4 min

In zijn blogs belicht Jan Henk Nawijn, directeur van De Lieve Tandarts, regelmatig ‘gewone’ tandartspraktijken…

Lees verder »
flash_onNieuws

Tandartspraktijk Mondzorg Hoorn ‘met een plus’: tandheelkunde voor mensen met een ‘kleine beurs’

16 jan om 15:37 uurtimer4 min

Tandartsen Ineke Wagendrever en Marco Pachón hebben een bijzondere missie: mondzorg toegankelijk maken voor…

Lees verder »
Team van tandarts Heleen Janssen (vooraan op de foto) Foto van Tandartspraktijk Maas en Waal
person_outlineBlog

Tandartspraktijk Maas en Waal: ‘Je kunt pas helpen als je goed kunt luisteren’

5 dec 2024 timer3 min

Een ontspannen sfeer, persoonlijke aandacht en hoogwaardige zorg. Dat is waar tandartspraktijk Maas en Waal in…

Lees verder »
mic_external_onInterview

LACH Mondzorg-tandartsen over de handhaving van de DBA: ‘We kiezen uit overtuiging voor loondienst, maar of dat rendabel is?’

15 nov 2024 timer5 min

Anderhalf jaar geleden openden tandartsen Cheryl Tjon, Bart Jansen en Paul Heijnen hun praktijk LACH Mondzorg…

Lees verder »
person_outlineBlog

Tandendokters Tuinzigt: ‘Mensen voelen zich gehoord door ons’

9 okt 2024 timer4 min

‘De tandarts is er om mensen te helpen', is het motto van Salah Eddin Alasaad van Tandendokters Tuinzigt in…

Lees verder »
Tandarts Noemi Romero en haar team - Monique Brunt i.s.m. Laurea Socials
mic_external_onInterview

Tandartspraktijk Romero heeft alle disciplines in huis: ‘Als ondernemer moet je verder denken’

4 okt 2024 timer5 min

Noemi Romero-Torrijos is de drijvende kracht achter Tandartspraktijk Romero in Honselersdijk…

Lees verder »
mic_external_onInterview

Tandarts Jeffrey Knip (Keijzershof en Ackerswoude): 'Snelle groei dankzij gastvrijheid en goede beleving'

14 mrt 2024 timer5 min

Jeffrey Knip opende in maart 2018 de Tandartspraktijk Keijzershof in de gelijknamige wijk in Pijnacker-Nootdorp…

Lees verder »

Een goede praktijk weerspiegelt je persoonlijkheid, visie en kernwaarden

15 jan 2024 timer6 min

Het interieurontwerp voor een praktijk gaat verder dan het verwerken van functies in een fysieke ruimte. Het is…

Lees verder »