Automatiseren is goed, maar modulair gestandaardiseerd uitvoeren is beter
Herkent u deze vraagstukken? De regelgeving omtrent datalekken vergt extra aandacht voor dataversleuteling en back-up procedures. Werkt u vanaf morgen ook op een andere locatie als behandelaar, telefoniste of administratief medewerker? Of wilt u wilt (parttime) telefoniste(s) inzetten voor eerstelijns afhandeling van uw telefoongesprekken? Ongeacht waar vandaan deze werkzaamheden worden uitgevoerd, wilt u het overzicht niet verliezen.
Alle antwoorden liggen in veelzijdigheid en schaalbaarheid. Door de laatste technieken te gebruiken legt u een stevig fundament om voor geruime tijd verzekerd te zijn al uw plannen te kunnen verwezenlijken. De laatste versie van Windows? Extra thuiswerkplekken? De telefooncentrale van vier naar acht lijnen upgraden? Met een paar simpele drukken op de juiste knoppen kan de nieuwe functionaliteit in gebruik worden genomen.
Meer schijfruimte? Meer geheugen? Meer snelheid? Het kan allemaal snel en eenvoudig zonder dat drastische wijzigingen uw uptime nadelig beïnvloed worden. Alles kan bij u ‘on-site’ maar u kunt er ook voor kiezen om gebruik te maken van een datacenter. Datalekken? Weinig kans! U blijft altijd baas over eigen data en de versleuteling daarvan. Poging van oud-medewerkers of hackers worden bij het fout raden van het wachtwoord direct volledig geblokkeerd. Een kopie op een usb-stick heeft geen zin, de data is immers versleuteld.
PNC levert deze gestandaardiseerd ICT-oplossingen zonder de specifieke wensen van de klant uit het oog te verliezen. Snelle service en alle onderdelen altijd op voorraad.
PNC staat voor degelijkheid, hypes doen wij niet aan mee!
Bij het thema van dit artikel betrokken organisaties
Meer artikelen met dit thema
Tandarts Poeya Mohtadili: 'AI wordt onmisbaar in de praktijk, mits jij de baas bent over AI'
4 minDe tandartspraktijk ondergaat een stille revolutie, stelt tandarts-praktijkhouder Poeya Mohtadili. Waar…
Jeroen Boogmans en de prijs van minder doen: ‘Fysio’s moeten meer begeleiden en minder behandelen’
8 min‘Als ik eerlijk ben, denk ik dat mensen vaak te snel naar de fysio gaan. Er wordt misschien wel te veel…
Paul Koning (OurMind): ‘We gaan eerste lijn, tweede lijn en sociaal domein met elkaar verbinden’
5 minOurMind – ‘de AI-collega van huisartsen en specialisten’ – ontvangt een investering van 2,1 miljoen euro om de…
Tandartspraktijk BIDENT: gedreven en innovatieve tandartsen in Assendelft
5 minLela Bidar en Alireza Fadaei openden in maart Tandartspraktijk BIDENT in Assendelft. Hun nulpraktijk is…
Nicky Hekster (AICoalitie4NL): ‘AI is absoluut geen wondermiddel’
5 minPersoneelstekorten, vergrijzing en enorme administratieve verplichtingen zetten de zorg onder druk. Volgens…
Neuroloog Geert Sulter: ‘Zorgbestuurders moeten na ChipSoft-hack zelf de regie pakken’
3 minDe ransomware-aanval op ChipSoft heeft blootgelegd hoe kwetsbaar de Nederlandse zorgsector…
Nicky Hekster: 'Praktijkmanager en praktijkhouder zijn samen aanjager van de toepassing van AI'
5 minNicky Hekster, hoogleraar business analytics en artificial intelligence, geeft tijdens de Dag…
De Operator: het regiecentrum van jouw werkdag
3 minMet de Operator van Vcare start je jouw werkdag met overzicht en controle. Deze webbased…

Reactie toevoegen