Dental Plek lanceert gemakkelijke elektronische module
Hiermee geeft Dental Plek antwoord op de stijgende frustratie over de huidige tijdrovende en onnodig gecompliceerde mogelijkheden om elektronisch gegevens uit te wisselen. Mondzorgkundigen kunnen vertrouwen op een veilig (volledig volgens de AVG) en gebruiksvriendelijk systeem dat zorgt voor het optimaal versturen van vertrouwelijke bestanden naar praktijken én patiënten.
Met deze nieuwe module binnen Dental Plek kunnen bestanden gemakkelijk en veilig verstuurd worden doordat de mondzorgkundige: 1) weinig stappen hoeft te doorlopen, 2) er gebruik wordt gemaakt van een eenmalige twee-factor-authenticatie voor één sessie, 3) bestanden tot wel 10 GB verstuurd kunnen worden en 4) bestanden hoeven niet gelijk gedownload en verwerkt te worden.
Guus Vreeswijk, Directeur/ eigenaar Dental Plek: “Dental Plek ziet het als haar missie om mondzorgkundigen te ontzorgen. Momenteel worden zij teveel belast met administratieve taken waardoor zij uiteindelijk minder tijd hebben om patiënten te helpen. Daarnaast merken we dat de huidige mogelijkheden in de markt voor het elektronisch uitwisselen van gegevens niet aansluiten op de wensen en behoefte uit de markt. Het onderzoek ‘Administratiedruk tandartsen’ van de KNMT en VvAA bevestigd dit. Het elektronisch uitwisselen van gegeven via een beveiligde verbinding staat in de top 5 handelingen die tandartsen als tijdrovend ervaren, terwijl dit dus helemaal niet zo hoeft te zijn. Door goed te inventariseren wat de wensen en behoefte zijn, hebben wij deze nieuwe module kunnen ontwikkelen die het werk voor een mondzorgkundige zoveel leuker, makkelijker en veiliger maakt”.
Bij het thema van dit artikel betrokken organisaties
Meer artikelen met dit thema
‘Digitale toegang in de regio lukt alleen met nauwe samenwerking’
4 minRegionale huisartsenorganisaties investeren in digitale toegang tot zorg en welzijn, maar die toegang slaagt…
Edwin van Vulpen (Techni Team): ‘IT moet werken als water uit de kraan’
5 minRuim twintig jaar geleden begon Edwin van Vulpen Techni Team met één doel: zorgverleners zouden geen omkijken…
Topicus helpt bij de omslag naar 'digital first': 'We gaan pas weg als het onderdeel is van je primaire proces'
5 minSlimme technologie levert de huisartsenpraktijk pas tijd op als het team ook anders gaat werken. Dat stellen…
Security specialist over ‘device code phishing’: 'Slachtoffer helpt aanvaller zelf naar binnen'
5 minExpertisecentrum Z-CERT waarschuwde eind september voor phishing met ‘verificatiecodes’, die zich kan…
‘Ieder een huisarts’ moet hét landelijk netwerk voor huisartsinschrijving worden
4 minMijnPraktijk, een online platform dat patiënten koppelt aan huisartsenpraktijken die nieuwe patiënten aannemen…
Hoe veilig is jouw IT-leverancier? De cruciale vragen die elke zorgondernemer moet stellen
4 minGeen geruststellende gedachte, maar wel een realistische: ook een zorgpraktijk krijgt vroeg of laat te maken…
Zorgverlener 5.0 komt eraan. Maar waar sta jezelf?
5 minDe Zorgverlener 5.0 is geen ver-van-mijn-bed-show meer, schrijft Eveline Bosselaar. De focus van bijvoorbeeld…
Snelterecht vult vrijgekomen afspraken digitaal opnieuw in
3 minSnelterecht start samen met Gelre ziekenhuizen een pilot waarin patiënten op de wachtlijst digitaal een…

Reactie toevoegen