Dental Plek lanceert gemakkelijke elektronische module
Hiermee geeft Dental Plek antwoord op de stijgende frustratie over de huidige tijdrovende en onnodig gecompliceerde mogelijkheden om elektronisch gegevens uit te wisselen. Mondzorgkundigen kunnen vertrouwen op een veilig (volledig volgens de AVG) en gebruiksvriendelijk systeem dat zorgt voor het optimaal versturen van vertrouwelijke bestanden naar praktijken én patiënten.
Met deze nieuwe module binnen Dental Plek kunnen bestanden gemakkelijk en veilig verstuurd worden doordat de mondzorgkundige: 1) weinig stappen hoeft te doorlopen, 2) er gebruik wordt gemaakt van een eenmalige twee-factor-authenticatie voor één sessie, 3) bestanden tot wel 10 GB verstuurd kunnen worden en 4) bestanden hoeven niet gelijk gedownload en verwerkt te worden.
Guus Vreeswijk, Directeur/ eigenaar Dental Plek: “Dental Plek ziet het als haar missie om mondzorgkundigen te ontzorgen. Momenteel worden zij teveel belast met administratieve taken waardoor zij uiteindelijk minder tijd hebben om patiënten te helpen. Daarnaast merken we dat de huidige mogelijkheden in de markt voor het elektronisch uitwisselen van gegevens niet aansluiten op de wensen en behoefte uit de markt. Het onderzoek ‘Administratiedruk tandartsen’ van de KNMT en VvAA bevestigd dit. Het elektronisch uitwisselen van gegeven via een beveiligde verbinding staat in de top 5 handelingen die tandartsen als tijdrovend ervaren, terwijl dit dus helemaal niet zo hoeft te zijn. Door goed te inventariseren wat de wensen en behoefte zijn, hebben wij deze nieuwe module kunnen ontwikkelen die het werk voor een mondzorgkundige zoveel leuker, makkelijker en veiliger maakt”.

Bij het thema van dit artikel betrokken organisaties
Meer artikelen met dit thema
Vcare en Juvoly slaan handen ineen: ‘Slimme spraakherkenning die naadloos aansluit op de workflow in praktijk’
18 dec om 12:00 uur4 minCalculus: eerste aanspreekpunt voor bedrijfsvoering in de huisartsenpraktijk
16 dec om 16:15 uur5 minBreng natuurbeleving in je praktijk met Natuurscherm.com
15 dec om 12:00 uur3 min‘Huisarts in Beeld’ bij Hooge Platen in Breskens: ‘Uitkomst in nijpende situaties’
8 dec om 09:45 uur4 minHuisarts in Beeld: digitale hulplijn voor huisartsenpraktijken
28 nov om 12:30 uur5 minNivel: ‘Zorggebruikers staan open voor veel meer digitale huisartsenzorg’
13 nov om 15:45 uur4 minVeel Nederlanders willen een groter deel van hun huisartsenzorg digitaal ontvangen. Dat…
Nivel: ‘Inzet AI onder huisartsenpraktijken nog beperkt’
21 okt om 09:45 uur4 minEen meerderheid van de huisartsenpraktijken in Nederland heeft behoefte aan ondersteuning…

Reactie toevoegen