Tandartsverzekering monitort klanten via tandenborstel
Dit meldt Fortune.
Hiermee zet de verzekeringsmaatschappij Beam in op preventie. Een klant wordt gewaarschuwd zodra blijkt dat hij of zij te weinig poetst. Hierdoor moeten de premies in de Verenigde Staten 10-25 % lager uitkomen, denken de ondernemers.
De klanten krijgen de tandenborstel van de verzekeraar, evenals elk kwartaal flossdraad en tandpasta. "Wij geloven dat als wij jou verzekeren, we je volledige toegang moeten geven tot preventieve gezondheidsmaatregelen," aldus Alex Frommeyer, CEO bij Beam. "Dus als wij jou verzekeren, betalen wij voor de tandenborsten, tandpasta en flossdraad."
Frommeyer wil ook beloningen geven voor klanten die twee keer op een dag poetsen of die regelmatig naar de tandarts gaan. Zo'n beloning zou bijvoorbeeld meer tandenborstels voor de hele familie kunnen zijn. Als je dit niet doet, is het niet zo dat de kosten van je verzekering stijgen, benadrukt Frommeyer.
Bij het thema van dit artikel betrokken organisaties
Meer artikelen met dit thema
Huisartsen met bijzondere patiëntgroepen dreigen hun registratie te verliezen
3 minEen klein deel van de huisartsen die met bijzondere patiëntgroepen werken, verwacht de eigen registratie te…
Nieuwe Zelfstandigenwet biedt een ‘veilige haven’ onder zeven voorwaarden
3 minZzp’ers en hun opdrachtgevers krijgen een ‘veilige haven’ van zeven voorwaarden die vooraf…
3 november 'beslissend moment' in cao-onderhandelingen fysiotherapie eerstelijn
4 minOnderhandelaars over een nieuwe Cao Eerstelijn Fysiotherapie hebben op 13 oktober 2026 'belangrijke stappen'…
KNMT organiseert avond over oprichting werkgeversvereniging
3 minMondzorgpraktijken kunnen hun arbeidsvoorwaarden voortaan langs drie routes regelen. Het bestuur van de KNMT…
Belastingdienst bezoekt mondzorgpraktijken die met zzp-tandartsen werken
4 minTandartspraktijken die met zzp-tandartsen werken, kunnen een bedrijfsbezoek van de Belastingdienst verwachten.…
Hoe financieel gezond is jouw praktijk?
4 minJe praktijk draait misschien goed, maar weet je ook hoe jouw onderneming er financieel voor staat? Juist dat…
‘Digitale toegang in de regio lukt alleen met nauwe samenwerking’
4 minRegionale huisartsenorganisaties investeren in digitale toegang tot zorg en welzijn, maar die toegang slaagt…
Dertien brancheorganisaties zetten Green Deal Duurzame Zorg voort tot 2030
4 minDertien brancheorganisaties uit de zorg tekenden op 9 oktober de Green Deal Duurzame Zorg 2027–2030 'Samen…

Reactie toevoegen